Обтяжувачі — на що варто звернути увагу

Щоб підтримати свою фізичну форму, багато спортсменів використовує різні спортивні аксесуари, але дитячі та дорослі обтяжувачі використовуються як у тренажерному залі, так і під час ранкової пробіжки, а також займаючись спортом удома. Щоб прогресувати під час тренувань, потрібно використовувати обтяжувачі на ноги, попередньо підібравши необхідну вагу. Відмінно підійдуть обважнювачі для тренування витривалості в бігу на малі дистанції, а ще їх можна використовувати для схуднення. Універсальних обтяжувачів взагалі, як таких, не існує, тому обтяжувачі для фітнесу будуть найприйнятнішим варіантом. Отже, використовувати їх можна як займаючись фітнесом, так і в інших видах спорту.
Гантелі також відмінний снаряд, але для цього необхідно знати особливості його підбору — не пропусти!

обтяжувачі на ноги

Які є різновиди обтяжувачів, і яка їхня вага

Існує багато різновидів даного аксесуара, а саме:

 • Пояси-обтяжувачі для фітнесу, які добре прилягають до тіла та не заважають рухатися під час тренувань. Вони кріпляться на талії. Вага таких аксесуарів сягає до 18 кг.
 • Манжети можуть кріпитися на руки та на ноги. Являють собою манжети, які закріплюються липучкою. Вага варіюється від 0,5 кг до 5 кг.
 • Жилети-обтяжувачі — служать для тренування витривалості та сили. Вага — від 5 кг і до 50 кг.
 • Рукавички-обтяжувачі — використовуються в єдиноборствах, щоб зробити удар сильнішим. Вага – від 1 кг до 10 кг на руку.

Як вибрати обтяжувачі для спорту:

 • Зверніть увагу на тканину та її якість. Існують тонкі трикотажні аксесуари та брезентові. Якісніший 2 варіант.
 • Конструкція обтяжувачів. Існують пластинчасті та насипні вироби. Насипні вважаються непрактичними, їм усередину засипається спеціальний пісок. Основний мінус насипних обтяжувачів — відсутня можливість регулювати вагу, пісок може почати висипатися в момент протирання тканини. Конструкція пластинчастих обтяжувачів зовсім інша, у них присутні кишеньки для браслетів або пояса, всередину виробів вставляються металеві пластини. З їхньою допомогою можна змінювати вагу снаряда. Ефект від обтяжувачів для ніг даної конструкції значно кращий, оскільки вага може бути підібрана індивідуально і змінюватися від тренування до тренування.
 • Обтяжувачі для рук потрібно підбирати індивідуально під людину. Не потрібно брати більше ваги, це може вплинути на ефективність тренувань.
 • Щоб м’язи не звикали до навантажень, потрібно час від часу змінювати обтяжувачі, збільшувати та зменшувати. Якщо організм звикає до навантажень, він перестає розвиватися. Поступове збільшення навантажень дозволяє організму та м’язам прогресувати.
 • Бажано придбати цей аксесуар відразу з різною вагою. Якщо Ви знижуєте вагу тяжіння на силових заняттях, можна компенсувати це бігом на довгі дистанції. Цей метод підходить для бійців єдиноборства, адже під час змагань темп бою може змінитись, і їм потрібно бути готовими до таких ситуацій.
 • Обтяжувачі для бігу потрібно застосовувати через одне тренування, так можна виробити оптимальний темп бігу та дати м’язам ніг відпочити.
 • Якщо Ви займаєтеся єдиноборствами, не потрібно використовувати вагу понад 5 кг. Цей аксесуар потрібний для тренування витривалості та сили удару, а не для нарощування м’язової маси.
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x