Особливості методики кросфіт

Що потрібно для кросфіту?

Безліч інвентарю — гирі, гантелі, обтяжувачі, штанга. Чим краще кросфіт звичайних важкоатлетичних вправ — це поєднання силових вправ та аеробіки. Мінімальна довжина тренувань із найбільшою ефективністю. Весь інвентар забезпечує ефективність.

Якщо ви вже стали на шлях бажання займатися кросфітом, з чого почати? Ну, перед тим як взятися за гантелі місяць позаймайтеся простими і основними вправами: віджимання, присідання, скручування та випади. Після цього вам знадобляться гантелі для випадів та кроку, штанга для присідань тощо.

То що розвиває кросфіт? Взагалі все – силу, швидкість спритність. Усі групи м’язів. Вправи спрямовані на все тіло.

Скільки калорій спалює кросфіт, питання досить індивідуальне. Складаючи програму кругових інтенсивних тренувань, потрібно орієнтуватися на вагу, ріст, фізичну підготовку конкретної людини. Тривалість тренування може бути різною, хоча основний принцип кроссфіту — це максимальні фізичні навантаження в короткий час. Більш того, за рахунок включення безлічі важкоатлетичних вправ — присідань з вагою, жиму, тяги, ривків, фізичні навантаження при кросфіті досить високі, отже, і калорій, що спалюються, досить багато. Проте точну кількість визначити практично неможливо. Відверто кажучи, навіть прилади, створені для вимірювання кількості витрачених калорій, не можуть дати точного результату, тому що розраховані на вкрай усереднені показники.

Віджимання на гирях

Де можна займатися кросфітом?

Досить актуальне питання. Справа в тому, що сьогодні в інтернет просторі величезна кількість рекомендацій щодо занять кросфітом дома. Однак, основна критика цих тренувань полягає в тому, що непрофесіоналу слідувати їм буде досить важко. Наскільки сильно (що малоймовірно) програма тренування кросфіт не була б підходящою саме вам, за рахунок безлічі різких силових вправ, тренуватися за такими програмами вдома не рекомендується. Ймовірність травм, вивихів, розтягнень дуже висока. Найнебезпечніша частина – це навантаження на хребет, навіть при неправильному виконанні такої поширеної вправи як присід «пліє», можна серйозно пошкодити спину. Звичайно, займатися вдома можна, але має бути дотримано кілька умов:

  1. Попередні тренування з тренером, який би пояснив нюанси та правильно поставив би виконання вправи;
  2. Особиста професійна майстерність. Якщо ви закінчили Інститут фізкультури та спорту, Вам, звичайно, видніше, де вам займатися;
  3. Висока свідомість і вміння чітко дотримуватись письмових і відео інструкцій, вміння прислухатися до власного тіла. Також не завадить наявність великого дзеркала.
Застрибування на платформу в кросфіті

Кросфіт: чи можна схуднути?

Схуднути, займаючись кросфітом, звичайно можна. Це силові вправи, біг, включення елементів багатьох видів фізичних вправ з максимальним м’язовим навантаженням. А, як відомо, м’язи витрачають безліч енергії, і підтримуючи м’язову активність, ви продовжуєте худнути навіть у стані спокою. Обслуговувати жир організму значно простіше, ніж м’язи, які створюються в процесі тренувань кросфіт. Скільки триває тренування кросфіт, щоб досягти оптимального результату? Загалом не довго. Від 20-ти до 40 хвилин. При цьому всі вправи повторюватимуться по колу.

Кросфіт для схуднення

Чи можна набрати масу, займаючись кросфітом?

І знову відповідь так. Хоча варто сказати, що поєднання силових навантажень та аеробіки повинно призводити до збільшення рівня кортизолу в крові, що передбачає зростання м’язової маси. Проте, з огляду на те, що кросфіт досить молодий напрямок, якому не більше 18 років, то медичного підтвердження цього факту поки що немає. Однак, варто довіряти практикуючим – адже у них збільшення м’язової маси є.

 Також очевидно, що кросфіт — це далеко не дитячий метод тренування, це не йога і не аеробіка. Тоді назріває питання: з скількох років можна займатися кросфітом? Передбачається, що м’язові тканини мають бути сформовані повністю – середній вік 16 років. Однак загалом, хтось досягає цього стану раніше, хтось пізніше і тут потрібна консультація фахівця.

Як вибрати все необхідне? Вага гантель, гир і дисків повинна бути відповідною до ваших фізичних можливостей. Не варто дівчині 45 кг ваги, купувати гантелі по 10 кг. Це лише виснажить організм без видимих ​​результатів. Навантаження має бути відчутним, а не граничним.
Цікаві факти також зустрінете у статтях про лямки для турніка та кінезіо тейпи.

Вправи кросфіт для набору ваги
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x