Вибір дисків для штанги

Очевидно, що млинці – це не тільки продукт усіма улюбленої Масляниці, але й спортивний інвентар, який необхідний для того, щоб ваша штанга була чимось більшим, ніж металевий стержень. Взагалі, гриф штанги може бути використаний і без млинців, але вправ, які б на це спиралися, дуже небагато, і вони мають вкрай специфічний характер. Млинці для штанги є круглим диском, який загвинчується в гриф. Навіщо – для збільшення ваги. Навіщо збільшувати вагу? Для ефективнішого фізичного навантаження.

диски для штанги

Для чого Вам взагалі може знадобитися думати про диски для штанги?

Ну тут усе просто. Ви займаєтеся спортом, ви стежите за вагою та фізичним виглядом. Але в якийсь момент ви виявляєте, що присідань, випадів, віджимань, скручувань, підтягувань і всього, що ви робите для підтримки фізичної форми, виявляється недостатньо. Тобто, звичайно, гірше ваше тіло не стає. Тільки скільки б ви не займалися, ні зростання м’язів, ні інших змін більше не відбувається. Все, приїхали. Ви досягли максимуму можливого без спортивного інвентарю. Що ж робити? Вам потрібно обтяжуватись. Необхідно посилити стандартні вправи великою вагою. Це просто потрібно. І тут ми приходимо до необхідності вибирати: гантелі чи штанга. Зазвичай результат вибору має гендерні характеристики: жінки вибирають кольорові вінілові гантельки, а чоловіки — брутальну штангу. Хоча насправді за ґендерним критерієм ці спортивні інструменти ділити не варто.

 Отже, ви придбали гриф. Як зробити з нього штангу? Звичайно, необхідно купити до нього підходящі по діаметру диски. Взагалі, грифи бувають різні (прямі та спеціальні), і всього є 3 види прямих:

  • Олімпійський гриф. Прямий олімпійський гриф, який, до речі, найчастіше використовують жінки. Результат – менше довжина та менше діаметр грифа.
  • Гриф для пауерліфтингу. Він призначений для величезної ваги. Міцна сталь, більший діаметр.
  • Універсальний гриф. Простий, прямий. Призначений для домашніх тренувань. 200 кілограмів ви на нього не накрутите.

Відповідно до цих характеристик потрібно підбирати й внутрішній діаметр млинців для штанги. Самі диски бувають двох видів:

  1. Обгумовані;
  2.  Хромовані.

Чим відрізняються млинці для штанги?

Ну, як очевидно, перші покриті гумою, другі просто хромовані. Тут вся справа в особистих уподобаннях. На вагу це не впливає: один млинець може важити від півкілограма до 50 кілограмів.

Чим відрізняються млинці для штанги

Для новачків радять бітумні млинці. Їх легко вкручувати, і вони недорогі. При цьому дуже великої ваги ви в такий спосіб не досягнете. У тренажерному залі, наприклад, ви можете зустріти чавунні млинці, які дуже важкі та створені явно не для новачків.

Загалом при купівлі млинців орієнтуйтеся на внутрішній діаметр та зручність вкручування. У домашніх умовах особливо важливим є ваш комфорт.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x