Гімнастичні обручі

Гімнастичні обручі є одними з найпопулярніших видів спортивних снарядів для схуднення. Хула-хуп — обруч для схуднення, краси талії, гарної постави та зміцнення м’язів спини. Такі обручі є дуже популярним спортивним інвентарем, причому мало покупців розуміють як конкретно працюють ці обручі і як їх потрібно правильно використовувати. Ця стаття присвячена темі, як правильно вибрати гімнастичний обруч.

Гімнастичні обручі

Види гімнастичних обручів

Для того, щоб визначитися з вибором кращого обруча, необхідно описати деякі їх види.

  • Обруч металевий гімнастичний. Очевидно, що обруч має бути металевим, зазвичай виготовляється з алюмінію. Використовується як спортивний інвентар. Форма такого обруча зазвичай цілісна, за рідкісним винятком, обруч може розмикатися в одному місці.
  • Гімнастичний обруч хула-хуп пластиковий. Виготовляється із пластику, може бути різних розмірів, використовується не лише як спортивний інвентар, а й як частина циркової чи гімнастичної вистави. Пластикові обручі часто замикаються у кількох місцях, для різноманіття номерів для вистави, а також для зручності транспортування. Як зібрати обруч хула-хуп? Це дуже простий процес, всі частини (зазвичай їх 4) вставляються один в одного, завдяки чому утворюється овал або коло.

Що тренує хула-хуп?

         Насамперед гімнастичні обручі купують люди, які незадоволені параметрами своєї талії. І саме для цього обручі призначені – зменшувати талію. Також побічно хула-хупи дозволяють розвивати рівновагу та зміцнюють хребет. Можна, звичайно, і накачати прес за допомогою гімнастичного обруча, але це завдання непросте. Хула-хуп з масажними шишечками чудово можна крутити не тільки на талії, але і на стегнах або руках, домагаючись масажного ефекту та зміцнюючи відповідні м’язи. Проте вправи з хула-хупом досить прості і витрачають небагато енергії, тому не варто очікувати на результати, якщо ви витрачаєте на вправи 10 хвилин на день, як обіцяють різноманітні рекламні акції. Скільки калорій спалюється при обертанні хула-хупа, сказати складно, але загалом за 10 хвилин вправ людина втрачає близько 50 калорій. Це не багато. Тобто, щоб спалити порцію тортика, скільки потрібно крутити хула-хуп? Вірно, близько двох годин, що досить складно. Тому використовувати хула-хуп як тренажер для схуднення не варто. А ось для зміцнення м’язів – скільки завгодно.

Чим допомагає хула-хуп: зміцнює м’язи, зменшує талію, координує рівновагу, зміцнює м’язів спини.

Обруч масажний

Як займатися?

Ну, тут все просто: гімнастичні обручі потрібно крутити – за допомогою м’язів преса, стегон, рук, ніг, чим завгодно, що ви хочете підправити. І що довше, то краще. А це непросто, особливо на початковому етапі для непідготовленої людини. Обручі мають властивість залишати синці та натертості.

 Якщо вам цікаво, який гімнастичний обруч краще: хула-хуп пластиковий або залізний обруч, це залежить від особистих переваг. Але все ж варто відзначити, що залізні обручі за рахунок більшої ваги, мають сильнішу відцентрову силу і тому здатні надавати кращий ефект для зміни розмірів талії. Скільки важить залізний хула-хуп: від 200 до 600 грам.

Однак є види хула-хупів зі спеціальними масажними вставками, які, по-перше, обтяжують сам обруч, а по-друге, сприяють поліпшенню кровообігу за рахунок масажного ефекту і дозволяють досягати тих же ефектів, що й алюмінієві обручі.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x