Крутиться вертиться…диск здоров’я

Диск здоров’я — що це? Всім з дитинства знайоме дивне пристосування, що складається з двох металевих пластин і підшипника між ними. Ці дивні тарілки, що обертаються, можна було знайти в різних місцях: у запилених підсобках фізкультурників, у бабусь під ліжками, в гімнастичних залах. Всім дітям ці тарілки подобалися – це весело, а якщо взяти за руки друга та розкрутитися дуже сильно, ще й голова може закрутитися. Але чи не диво? Однак, крім дитячих веселощів, диски здоров’я мають цілком унітарне призначення – вони є корисним спортивним інвентарем, а ось для чого вони потрібні і яка користь у них — про це йтиметься в цій статті.

диск здоров'я

Як працює диск здоров’я?

Диск здоров’я для схуднення – це те ж саме, що популярний за радянських часів тренажер «Грація», проте цей ефективний тренажер мав суттєвий недостаток – він був металевий і дуже шумів під час занять – поскрипував. Сучасні диски здоров’я працюють за тим же принципом – дві пластини, діаметр яких може варіюватися від 20 до 45 см. Пластини з’єднані підшипником, який дозволяє тарілкам обертатися. Сучасні диски здоров’я не шумлять, часто виготовляються із гіпоалергенного пластику. Найновіші моделі оснащені дисплеями, які підраховують кількість проведених поворотів, час занять, спалені калорії. Але, незважаючи на ці чудові цивілізаційні новинки, що тренує диск здоров’я, хоч новий хоч радянський – то це косі м’язи живота та талію.

Як вибрати диск здоров’я?

Взагалі, просто беріть той, вагове обмеження якого Вам підходить. Якщо не боїтеся шуму, беріть металевий, хоч на барахолці. Хочете сучасності – пластиковий диск з дисплеями – саме те. Тут Вам і скільки калорій спалили, і на скільки градусів повертається, і швидкість обертання та кількість обертань – все, що допомагає відстежувати прогрес у заняттях.

диск здоров'я з пластику

Навіщо диск здоров’я?

Основна перевага диска здоров’я – це можливість моделювати талію. При тривалому використанні навіть можливість трохи зменшити її природні розміри. Крім того, якщо вас цікавить диск здоров’я і на які м’язи діє, при постійному використанні допомагає підкачати косі і прямі м’язи живота, а також зміцнює хребет. За допомогою постійних занять на диску можна тренувати рівновагу.

Чим корисний диск здоров’я?

Крім того, що він ефективно дозволяє зменшувати талію і зміцнює хребет у диска здоров’я є ще кілька корисних якостей: як би це дивно не звучало, але диск здоров’я допоможе покращити моторику кишечника. Координуючи рівноваги, диск також допомагає покращити координацію рухів, що необхідно за різних типів реабілітаційних терапій. А так як диск здоров’я все ж таки залишається спортивним тренажером — він допомагає поліпшити кровообіг і в цілому допомагає роботі серця. І звісно: якщо ви купили диск здоров’я: чи можна схуднути – це пріоритетне питання. Загалом так. Диск спалює близько 250 кілокалорій за півгодини тренувань. Не те щоб багато, але все одно приємно.

Як використати диск здоров’я?

 Якщо ви купили диск здоров’я: як займатися. О, немає нічого простішого. Потрібно стати на круглу основу. Ноги мають бути паралельні один одному. І починаєте обертатися праворуч, а потім ліворуч. Звучить просто? Так і є. Поступово нарощуючи темп обертання та тривалість тренування, ви поступово зменшуватимете обсяги своєї талії. Цей процес не можна назвати швидким, але він не важкий. Як крутити диск здоров’я – як зручно, але бажано робити це з максимальною амплітудою та швидкістю обертання.

5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x