Маленький м’яч для пілатесу – ціна вашого комфорту та атравматичних тренувань

Йога і пілатес є досить складними комплексами вправ. Але якщо ви вже досягли певного рівня, час задуматися про м’яч для пілатесу та йоги невеликого об’єму. Використовуючи його, ви активуєте м’язову активність, особливо при навантаженні на корпус.

У деяких випадках пілатес із малим м’ячем ускладнює підтримання рівноваги, в інших – допомагає збільшити амплітуду рухів. Ізоляція м’язів відбувається завдяки тому, що ви зосереджені на утриманні м’яча, тому задіяні інші м’язові зв’язки.

Маленький м'яч для пілатесу

Як з’явився маленький м’яч для йоги та пілатесу?

Для пацієнтів госпіталю лікар Д. Пілатес розробив спеціальну систему тренувань, що допомагає їм швидше відновлюватись. У 1967 році (на той час автор уже помер) стали використовувати великий фітбол для стабілізації. Пілатес із м’ячем для схуднення малого діаметра став застосовуватися лише у 90-х роках. Тоді його розмір дорівнював 18 см.

Мета такого зменшення – знизити ризик травми спини. Зараз використовують м’яч для пілатесу 25 см, оскільки це вважається оптимальним діаметром: м’язи преса ізолюються, тому що вони зайняті підтримкою спини. Ризик отримати травму набагато нижче, ніж під час занять із класичним фітболом.

Заняття пілатесом

Чому варто купити м’яч для йоги та пілатесу 25 см?

Були проведені дослідження, в результаті яких з’ясували, що скручування на прес набагато ефективніше, якщо покласти під спину фітбол. Це відбувається через те, що збільшується діапазон руху, але спина в цей момент м’яко підтримується:

  • У цьому плані дуже зручна йога на м’ячі для вагітних: напруга на спину практично невідчутна, що важливо на пізніх термінах, коли хребет постійно перебуває в тонусі.
  • М’яч для йоги 25 см дозволить новачкам спростити програму, а просунутим – змінити елементи, які вже давно не викликають складнощів при виконанні.
  • Невеликий діаметр гарантує, що навіть якщо м’яч випадково вислизне, висота падіння буде мінімальною, тому ризик отримати травму практично відсутній.
Тренування з м'ячем для пілатесу

Фітнес м’яч для дітей – не забуваємо про дитину!

   Якщо Ви вирішили, що дитині треба активно розважитись, варто звернути увагу на дитячий м’яч із ріжками. Ці м’ячі можна використовувати для виконання різних вправ, які будуть корисними для дитини. Гімнастичний м’яч для дітей чудовий спосіб активно провести час та зайнятися лікувальною фізкультурою, також це ідеальний варіант для занять фізичними вправами зі своїм чадом.

Фітбол для дітей

Вибираємо м’яч для фітнесу з ручками та без них: користь від фітболів для дітей

Вправи на фітбол для дітей давно довели свою ефективність. Тому кожній мамі варто замислитись про те, щоб використовувати подібний спортивний снаряд не тільки під час вагітності та після пологів, а й для малюка.

фітбол для немовлят

Чим корисні заняття з малюком на фітболі:

  • У найменших часто трапляються кишкові та шлункові коліки. М’яке похитування з невеликим тиском дозволяє розслабити м’язи живота.
  • Нестійке положення фітболу вимагає від малюка напруги, що добре розвиває опорно-рухову систему.
  • Гіпертонус – часта проблема у дітей. Приблизно 90% немовлят страждають від нього. Медичний м’яч допоможе розв’язати цю проблему.

Лікарі рекомендують брати розмір фітболу для немовлят з діаметром 65 см. З віком об’єм кулі варто збільшити.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x