Степ платформи: особливості вибору

Степ платформа — що це? Це невелика платформа, яка нагадує невелику, низеньку лавочку, тільки дуже стійку та виготовлену із щільного пластику. У більшості випадків степ-платформа використовується для степ-аеробіки. Хоча її, крім цього, можна використовувати для фітнес-занять.

Степ платформа

Чи потрібна степ-платформа для схуднення?

Загалом у спортивних залах, де проводяться заняття аеробікою та фітнесом, степ платформи – обов’язковий інвентар. Більшість вправ будується на тому, щоб наступати на платформу почергово різними ногами, цим збільшуючи фізичне навантаження. Це допомагає не тільки ефективніше виконувати вправи, але корисно для кровоносної системи – виходять чудові кардіотренування, які не тільки допомагають покращити фігуру, але й тримають серцево-судинну систему в тонусі. Але якщо ви хочете купити платформу собі, то степ-платформа для чого потрібна? При цьому якщо ви вже займалися в степ-аеробікою і з якоїсь причини (не вистачає часу займатися в залі, з метою економії) хочете перенести заняття додому, то покупка пари гантелей та платформи допоможе вам повністю замінити спортивний зал. Коли ви купуєте інвентар, вас має цікавити: що степ платформу качає? Взагалі здебільшого ноги, сідничні м’язи, внутрішню та зовнішню частини стегон. Степ платформа для посилення вправ для ніг ефект дає просто приголомшливий.

степ платформа для схуднення

Степ платформа: як вибрати?

При виборі степ платформи необхідно орієнтуватися на такі показники:

  • Необхідні розміри;
  • Міцність матеріалів;
  • Ступінь амортизації;
  • Рівень ковзання поверхні;
  • Наявність додаткових функцій;
  • Вартість.

Розміри платформи можуть бути найрізноманітнішими. Однак купуючи платформу, додому, ви повинні орієнтуватися під свої параметри. Отже, ширина платформи повинна відповідати довжині вашої ноги або бути на пару сантиметрів ширшою. У жодному разі не вужче. Це небезпечно, і така платформа вам тільки заважатиме в процесі тренування. Мінімальні розміри платформи – 25 см. Але вони скоріше підходять дітям. Ми порадили б платформу від 30 до 40 см.

Очевидно, що вибираючи міцність матеріалу, варто віддавати перевагу найбільш міцним. Не завжди на око можна визначити, наскільки міцний той чи інший виріб. Але в рекомендаціях до товару чи упаковці завжди є максимальне навантаження. Бажано, щоб максимальне навантаження було більше вашої ваги, адже при активних стрибках, відповідно до законів фізики ваш вплив на платформу значно перевищуватиме вашу реальну вагу.

як вибрати степ платформу

Платформа має бути з гарним ступенем амортизації: при стрибках вона не повинна перевертатися, підстрибувати, стукати по підлозі. Амортизацію забезпечують гумові покриття. Тому не варто купувати платформи з рук – ними вже могли користуватися, що стирає гуму та зменшує ступінь амортизації.

 Якщо ви вже визначилися з попередніми параметрами, і вибираєте з тих, що залишилися, тоді відповідь на питання: “яка степ платформа краще?” — це та, у якої є і додаткові функції, при цьому без великого збільшення вартості. Додаткові функції можуть бути найрізноманітнішими: еспандери на ручках, лавочки та скриньки. Але купувати все це варто тільки в тому випадку, коли ви впевнені, що будете використовувати всі ці функції. Вони перетворюють степ-платформу на степер. Степ-платформа або степер, що вибрати? — це складне питання. Якщо ви займаєтеся степ-аеробікою у чистому вигляді, то степпер вам не потрібний. Але якщо ви бажаєте різноманітності у фізичних вправах і хочете мати вдома цілий мінітренажер, беріть степер.

яка степ платформа краще

Степ платформи: чим замінити?

Загалом краще не замінювати. Але якщо дуже потрібно, будь-яка низька гумова лавочка з високим ступенем амортизації, і яка не ковзає, може наблизитися до необхідних вимог.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x