У рот мені ноги – корисність йоги

Заняття йогою: що це?

         Це насамперед система духовних практик, спрямованих на встановлення гармонії зі своїм внутрішнім світом. Але в сучасному суспільстві йога стала відноситись скоріше до набору вправ, які дозволяють підтягнути тіло і налагодити систему дихання, що в цілому сприяє нормалізації серцево-судинної системи та покращенню сну. Чим допомагає йога? Якщо відкинути практики дихання, поліпшення загального фізичного стану, поліпшення зовнішнього вигляду, гармонізацію існування, то у йоги все одно залишається перевага – через спокійний і розмірений перебіг тренувань, які не дивлячись на те, що включають фізичні навантаження, вкрай спокійні та умиротворені, Йога чудово допомагає зняти стрес динамічного життя сучасної людини. Чим корисна аштанга йога, яка передбачає набагато динамічнішу систему тренувань? Та тим самим, що і звичайна йога, тільки через свою стрімкість, вона дає більше фізичне навантаження, що дозволяє швидше привести себе у форму. Зняття стресу і покращення залишається актуальним, але для людей, яким навпаки не вистачає активного руху в повсякденному житті. Також йога може підказати Вам як накачати прес-йога, йога-руки та створити йога-поставу. Ось що дає жінкам йога. Ми так виділяємо ці поняття, тому що тіло людини, яка постійно займається йогою відрізняється, від фітнес-тіла, або аеробіка-тіла.

Є й інші види йоги, які варто розглянути:

Вправа для йоги

Що таке пілатес йога?

Інакше цей дивний, з першого погляду напрям, називається йогалатес. У цілому в йогалатесі з’єднані всі динамічні вправи з йоги та пілатесу. Якщо Вас цікавить питання: чи можна скинути вагу за допомогою йоги, Вам варто звернути увагу на йогалатес.

Цей напрямок має переваги:

  1. Допомагає схуднути;
  2. Підходить чоловікам та жінкам;
  3. Не має післяопераційних та травматичних обмежень;
  4. Позбавляє целюліту, зменшує обсяги талії. Саме тому йогу в будь-якому її вигляді можна розглядати як спосіб схуднути.
Пілатес йога

Що таке універсальна йога?

Універсальна йога, як видно з назви, підходить абсолютно всім. Вона являє собою комплекс вправ, зібраних з різних стилів та напрямків йога-практик, які представляють дещо полегшені варіанти асан, які орієнтовані виключно на підтягування форм. Така йога показує як швидко схуднути. Якщо ви займаєтеся універсальною йогою, яка користь від неї? Така сама, як від інших типів йоги – зменшення талії, поліпшення сну, зняття стресу. Саме у рамках універсальної йоги розвивається дитяча йога: чим корисна вона? Дозволяє дітям підтримувати поставу, а також розвиває природну дитячу гнучкість та дозволяє зберегти її протягом життя, дитяча йога покращує координацію.

Поза лотоса

Йога коли можна їсти?

Так само як і з іншими типами вправ, перед заняттям йогою не варто їсти приблизно за 2 години до початку тренування.

Що потрібне для йоги?

Для йоги потрібний спортивний одяг та спеціальний килимок. Особливості килимка – довжина трохи більша на зріст, ширина дорівнює ширині розставлених рук, нековзке покриття. Килимок для йоги, який не ковзає — це взагалі дуже важливий атрибут, який забезпечує комфорт заняття.

Килимок для йоги

Чи можна поєднувати йогу та силовий тренінг?

У цілому нині це не дуже поширена практика, але цілком реальна. Тоді йога використовується не як основна частина тренувань, а як розігрів перед силовими вправами та спосіб релаксації після них, що дозволяє досягти потрібного балансу. Йогою, коли краще займатися — коли ви відчуваєте недолік мотивації почати силові тренування, і коли відчуваєте, що вам потрібно скинути напругу від силових тренувань

 І силові тренування і йога спалюють калорії, хоча очевидно, що силові тренування більше, вони мають інше призначення. Йога: скільки калорій спалює? Вам ніхто точно не скаже, тому що складність, точність виконання дихання, напруга тіла різна у всіх асан, а також при виконанні різними людьми.

Силові вправи
0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x